Podziękowania

001 Podziękowanie

Dziękuję za pieśń ,,Oto są Baranki młode" Marioli N.

002 podziękowanie

SZCZESC BOZE WSPANIALA RZECZ DZIEKUJE BARDZO ZALOZYCIELOWI I WSZYSTKIM -PIOTR

003 podziękowanie

Dziękuję za pieśń ,, Powstaje dzień" Panu Henrykowi Drozd.

004 podziękowanie

Dziękuję za pieśń: ,,Bogaty jest Bóg w miłosierdziu: Panu Damianowi Piotrowskiemu.

005 podziękowanie

Dziękujemy za nuty ,,Ave Maria" na skrzypce Panu Adamowi Szewczyk i Pani Martynie Bytnar

006 podziękowanie

Bardzo dziękuję za tę stronę! Dzięki niej nadchodzące Święta wypełnimy naszym śpiewem, a serca radością ze wspólnego działania :). Pozdrawiam!

007 podziękowanie

Dziękuję mojemu mężowi Piotrowi za pomoc w pisaniu nutek.

008 podziękowanie

Dziekuję za kolędę ,,Święta, święta" i ,,Kolęda nadziei" autorowi słów i melodii Panu Janowi Robak (Kolęda z repertuaru zespołu Łódź Piotrowa).

009 podziękowanie

Dziękujemy za pieśń Maryjną; ,, Łask Pośredniczko" Panu Patrykowi Podwojskiemu ; melodia niemiecka tytuł.: ,,Wunderschon Prachtige".

010 podziękowanie

Podziękowanie dla organisty P. Łukasza z parafii pod wezwaniem Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Szklarskiej Porębie - za pieśń: ,,Ojcze na niebie".

011 podziękowanie

Dziękujemy Natalii Warchoł za udzielanie się i przesyłanie nam nut.

012 podziękowanie

Dziękujemy Panu Andrzejowi Schweda za pieśni: ,,Ludu kapłański", ,,Panie,przepasz mnie", ,,Zmartwychwstały Pan", ,,Z miłości do człowieka", ,,Wystarczy jeden znak pasterza".

013 podziekowanie

Serdecznie dziękujemy Panu Karolowi Wołonciej (Wilhelm) za przekazywane nam nutki m.in. za : ,, Powiedz ludziom", ,,Będę tańczyć przed Twoim tronem", ,,Ześlij deszcz".

014 podziękowanie

Podziękowanie Panu Piotrowi Majchrzyckiemu za e-mai i nutki ,,Przesyłam Państwu nuty do pieśni \"Hen za chmurami\", ze zbioru mojego Ojca, na które natknąłem się przypadkowo. Mam nadzieję, że są prawidłowe. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za tak pożyteczną stronę :) Szczęść Boże!"

015 podziękowanie

Dziękujemy Panu Jakubowi Stachów za ,,Świat na Ciebie czeka" ,,Jezu dobry i cichy", ,,Jezu, Tyś Drogą", ,,Jeden duch i jedno serce" oraz wielu innych utworów. Zachęcamy do dalszego dzielenia się swoimi zbiorami.

016 podziękowanie

Serdecznie dziękujemy ks. bp Józefowi Zawitkowskiemu, ks. Wiesławowi Kądzieli oraz ks. Wiesławowi Skoniecznemu za przesłanie nut do pieśni : ,,Boże, którego nazywam Ojcem", ,,Na Gromniczną", ,,Chrystus zwycięża", ,,Panie Pawle, teraz przyjdź", ,,Święty Pawle, Apostole", ,,Bóg jest Miłością" , ,,Trwajmy mocni w wierze", ,,Panie, zostań z nami" , ,,Jezu, Tyś drogą", ,,Jezu dobry i cichy", ,,Pieśń do Matki Bożej Łaskawej Patronki Stolicy", ,,Hymn Maryjny", ,,Jezu, dla nas przemieniony".

017 podziękowanie

Panu Eulogiuszowi Juszczak za ,,Kołysankę Matki Bożej".

018 podziękowanie

Dziękujemy Panu Janowi Adamskiemu za nuty. : ,, W Panu ufność ma", ,,O Czarna Pani".

019 podziękowanie

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Alfonsa Puschera -kompozytora pieśni : ,,Twoimi dziećmi chcemy być", ,,Z ufnością do Matki" , ,,Zbłąkana Owieczka", ,,Maryjo pożegnać Cię muszę" za udostępnienie utworów.

020 podziękowanie

Dziękuję Pani Ewie Sady za piosenki dla dzieci.

021 podziękowanie

Serdecznie dziękuję Panu Mariuszowi Burdajewicz za trud włożony w napisanie nut do : ,,Ojcze Święty, błogosław nam" .

022

Specjale podziękowanie kieruję do Redakcji tygodnika ,,Niedziela": za przesłanie archiwalnego wydania z 11/2003 r .

023 podziękowanie

Serdecznie dziękuję Panu Tomaszowi Ptasińskiemu za nuty m.in.do pieśni: ,, Łzy Matki"; ,,Pozdrawiam Ciebie Matko" , ,,Przekażmy sobie znak pokoju", ,,Wszystko kończy się raz", ,,Kolęda dla nieobecnych", ,,Dobranoc Matko". Z niecierpliwością czekamy na następne utwory.

024 podziękowanie

Za twórczość oraz za dzielenie nią z nami dziękujemy Panu Maciejowi Jarosławowi Dąbrowie m.in. za : ,,Santo Subito", ,,Chleb Aniołów". ,,Idziemy do Ciebie", ,,Boże nieskończony, Stwórco nieba, ziemi", ,,Dobry Boże, szukam Ciebie", ,,Panie Jezu ześlij Ducha Pocieszyciela.", ,,Zbawicielu drogi", ,,Ciebie sławimy, Trójco", ,,Cud przemiany", ,,Jezus żyje", ,,Do wyższych rzeczy jestem stworzony", ,,Do Serca Swojego mnie tulisz." Życzymy wielu łask Bożych i natchnienia Ducha Świętego do tworzenia kolejnych dzieł na chwałę Pana.

025

Dziękujemy za tekst zwrotek do pieśni : ,,Miłosierdzie Twe Jezu" Panu Janowi Pierwoła

025

Dziękuję za przysłanie nut na 4 głosy do pieśni ,,Na Komunię" -Panu Łukaszowi Bieniek

026

Dziękuję za przesłanie własnych kompozycji i opracowań Panu Grzegorzowi Ręgałek.

027

Dziękujemy za utwór :,, Przychodzisz do nas święty Józefie" księdzu A.Białek oraz za przesłanie go na naszą stronę Panu J.Grządce. Życzymy wielu łask Bożych. Serdeczne Bóg zapłać

028 podziękowanie

Podziękowanie kierujemy do Pana Patryka Urbaniak za komponowanie melodii i tworzenie tekstów pieśni oraz za dzielenie się nimi z nami m. in. za : ,, Matko nasza Najświętsza"; ,,Ciebie wielbię Panie"; ,,Panie Ty jesteś", ,,Przyjdź Panie, przyjdź proszę" i wiele innych.

029 podziękowanie

Dziękujemy za zaangażowanie w pisaniu i przesyłaniu na naszą stronę nut Pani Karolinie Filuba.

030 podziękowanie

Dziękujemy za nadesłane nuty ,,W każdym strapieniu" Panu Michałowi Rodzajewskiemu z miejscowości Milelec.

031

Serdeczne podziękowanie za zaangażowanie w tworzenie harmonizacji pieśni oraz za wszelką okazaną pomoc dla Pana Roberta Dzięcioł

032

Podziękowania przesyłamy Panu Janowi Robak za twórczość, przepiękne kolędy i życzymy dalszej owocnej myśli twórczej.

033 podziękowanie

Dziękuję bardzo Panu Wawrzyńcowi Mizgalskiemu za zaangażowanie w udostępnianiu swoich zasobów nutowych.

034 podziękowanie

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Świda za pieśni: ,,Żołnierzu Chrystusowy", ,,Florianie, nasz Patronie".

035 Podziękowanie

Dziękujemy za tworzenie muzyki kościelnej ks. Rafałowi Jaworskiemu i wszystkim zaangażowanym przez niego twórcom. Posłuchajcie pieśni ,,Święta Cecylio" rozpisanej na 4 głosy- to istne arcydzieło :)

036 Podziękowanie

Dziękujemy Panu Bogusławowi Oniśkiewicz za przesyłanie nut.

037 Podziękowanie

Serdeczne podziękowania dla ks. Piotra Staniszewskiego (z diec. Łowickiej) za udostępnienie własnoręcznie stworzonych pieśni ku czci Jezusa miłosiernego i nie tylko. Jednocześnie serdecznie zachęcam wszystkich odwiedzających do ich propagowania.

038

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Kondraciuk za przysłane przez niego utwory i rozwój twórczy.